Hotel Boston ubytovanie Karlovy Vary - Fotogaléria !Hotel Boston sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Karlovy Vary, naproti divadlu pri rieke Teplá. Hotel Boston je celkovo zrekonštruovaný z rokov 2006 a 2007.

Hotel Boston Ubytovanie:
V hoteli Boston ubytovanie Karlovy Vary sa nachádza celkom 17 izieb z toho 1 štvorlôžková, 3x trojlôžková, 11x dvojlôžkových s možnosťou 3 prísteliek a 1 jednoposteľová izba a poskytuje ubytovanie celkovo pre 43 osôb.

V hoteli Boston je po dohovore možné ubytovanie aj s domácim miláčikom. Do vybavenia izieb hotela Boston je zahrnutá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, satelitná TV, chladnička, trezor, telefón. Zdarma bezdrôtové pripojenie k internetu cez Wi-fi. Každý deň prebieha upratovanie.

Hotel Boston Spoločné vybavenie hotela:
V hoteli Boston v Karlových Varoch je hosťom k dispozícii recepcia so službou 24 hodín, ďalej stolovacia miestnosť, výťah a vlastné parkovisko.

Hotel Boston Kúpeľné služby:
Kúpeľná liečba a ostatné procedúry rovnako tak ako stravovanie sú poskytované vo vedľajšom kúpeľnom dome Jessenius, ktorý je vzdialený cca 50 m od hotela Boston Karlovy Vary.

Karlovy Vary:
Karlovy Vary sú najväčším kúpeľným mestom v Českej republike. Kúpele boli založené v 14. storočí českým kráľom a cisárom rímskym Karlom IV. Mesto pod symbolom kamzíka, mesto romantickej architektúry a kolonád navštívia ročne turisti a pacienti z vyše 80 krajín sveta. Tradičnými a svetoznámymi produkty sú: sklo Moser, porcelán Thun, Becherovka, minerálne vody a kúpeľné oplátky. Príďte aj vy do mesta umenia, ktoré ponúka bohatý kultúrny a športový program, hudobné a filmové festivaly. Kúpeľnú kúru tvorí, okrem procedúr, teplé minerálne pramene s teplotou až 72 ° C. Medzi hlavné ochorenie, ktoré sa v Karlových Varoch liečia patria choroby zažívacieho ústrojenstva a pohybového aparátu.

Hotel Karlovy Vary Boston - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Karlovy Vary Boston - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Karlovy Vary Boston - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Karlovy Vary Boston - možnosť pripojenia na internetHotel Karlovy Vary Boston - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Karlovy Vary Boston - akceptuje creditné karty VISAHotel Karlovy Vary Boston - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Karlovy Vary Boston - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Karlovy Vary Boston - Iybz sú vybavené televízoromHotel Karlovy Vary Boston - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Karlovy Vary Boston - Izby s vlastnou toaletouHotel Karlovy Vary Boston - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Boston ubytovanie Karlovy Vary Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 16 m/s

Adresa: Hotel Boston Lucni vrch 9 Karlovy Vary 36001 Czech Republic

E-mail: Hotel-Karlovy-Vary-Boston@cz-hotel.eu